67333313 27027007

Skype Me™!
(пусто)
 
Голосование
Русский  Latviešu 
Valoda

Доставка Гарантия Отказ

  • Ja preču pasūtījuma summa ir 40 EUR un vairāk, tad piegāde Rigā ir BEZ MAKSAS.
  • Ja pasūtījuma summa ir līdz 40 EUR: piegāde - 5 EUR. Šī gadījumā piegādes maksa tiks pievienota Jūsu preču pasūtījumam.

Patērētāja atteikuma tiesības:
Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot
interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes
un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar SIA “Lotoss-IMS” elektroniski info@lotoss.lv vai telefoniski +371 67 892941 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00), norādot pasūtījuma numuru un datumu.
2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):Veidlapu lejupielādēt šeit: http://www.lotoss.lv/data/Image/Atteikuma.doc
- nosūtīt uz e-pastu info@lotoss.lv;
- nosūtīt pa pastu SIA “Lotoss-IMS”, Rīga, Krūzes iela 2b, LV1046;
- iesniegt SIA “Lotoss-IMS” veikalā kopā ar atgriežamo preci.
3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.
4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.
5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.
6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
- ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpaka;
- preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.
7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam. Par preci samaksātā nauda, kā
arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Rimpeks tiks informēts par Pircēja lēmumu
atteikties no pirkuma. Lotoss-IMS patur aiz sevis tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniegts apliecinājumu par to, ka preces ir
nosūtītas atpakaļ.

 

На каждый предлагаемый в интернет магазине 59.lv товар обеспечивается гарантия в соответствии с определенными производителем товара условиями гарантийного обслуживания.

Определенный производителем гарантийный срок на различный товар отличается, он может составлять до двух лет. Информацию о гарантийном сроке производителя ищите в описании товара или спрашивайте у консультанта клиентов.

При получении товара Вы получите гарантийную карту производителя или распространителя, а также документ, удостоверяющий покупку (чек, накладная или квитанция).

Во избежание недоразумений просим тщательно ознакомиться с инструкцией товара, а также проверить, правильно ли заполнен гарантийный талон. Гарантийная карта в силе только тогда, если в ней правильно и четко указано: название модели, дата продажи, четкая печать продавца, подпись продавца и покупателя, и если к ней прикреплен документ, удостоверяющий покупку. В гарантийном талоне запрещено делать какие – либо изменения, стирать или переписывать указанные в нем данные – в этом случае гарантийный талон будет признан недействительным.
Условия гарантии не касаются дополнительных принадлежностей (аксессуаров) товара, картриджей чернильных и лазерных, элементов питания (батареи, аккумуляторы), принадлежностей, имеющих ограниченные ресурсы (предохранитель, наушники, микрофоны).

Шестая часть 12-той статьи Закона о защите прав потребителей Латвийской Республики определяет, что «потребитель несет ответственность за сохранение качества и надежности товара на протяжении срока реализации права отказа»; www.59.lv оставляет за собой право отказать покупателю в использовании права отказа и взыскать компенсацию в случае, если товар использовался и/или поврежден, не имеет оригинальной упаковки, или упаковка товара существенно испорчена.

Если во время гарантии возникли претензии в связи с качеством приобретенного товара, Вы с товаром, гарантийным удостоверением и документами, подтверждающими оплату, должны обратиться к указанному в гарантийной карте обеспечителю сервиса или центр обслуживания Интернет магазина 59.lv на улице Rīga, Elizabetes iela 45/47, LV-1010 , тел.: 67333313,29416905, э-почта: veikals@lotoss.lvВремя работы: по рабочим дням с 9.00 до 17.00 
по субботам – выходной день, по воскресеньям – выходной день.

В случае неясностей – пишите нам!

Valuta:
Jaunumi
05.06.2024 16:42:14
Подписаться на новости:
или RSS 2.0